Porady prawne, prowadzenie spraw w imieniu klienta.
Kontakt z nami

Kontakt

Informacje z różnorodnych dziedzin prawa. Jesli masz problem prawny odezwij się! Pomożemy rozwiązać każdy nurtujący problem. Zajmujemy się wieloma apsektami z róznych dziedzin prawa.

Służymy dobrą radą oraz kompleksową pomocą prawną. Zadzwoń dzisiaj

Zobacz to na zdjęciach:

kancelaria

licytacje

prawnik

komornik

bydgoszcz

Kategorie

Bydgoszcz Kancelaria Komornik Licytacje Prawnik


 

Autorzy

Zofia


 

Kalendarium

Lipiec 2018


 

Warto zobaczyć:


 

Licytacje komornicze, czyli samochód za 3/4 wartoś

Spotkania z komornikiem to rzecz, której większość z nas wolałaby uniknąć. Mimo negatywnej sławy ciągnącej się za komornikami, pamiętać trzeba, że "za niewinność" komornicy nie ścigają. 
Zwykle na ich zaangażowanie trzeba sobie solidnie "zapracować". Ale to, co jednym jawi się jako największy koszmar, dla innych stanowi okazję - np. podczas licytacji. Licytacje komornicze odbywają się po przejęciu mienia od dłużnika. Mogą to być zarówno nieruchomości (mieszkania, działki), jak i ruchomości (maszyny, samochody), które podczas licytacji nabyć można za okazyjną cenę. Warto obserwować ogłoszenia, które zamieszcza każda kancelaria komornicza oraz Krajowa Rada Komornicza. Wybór produktów, które trafiają "pod młotek" jest naprawdę duży i nierzadko zaskakujący. Samochody z licytacji komorniczych - od Porsche po Daewoo.  Wśród najciekawszych znalazł się np. warty ponad 55 tys. złotych pojazd Can-Am Commander 100, który zajął znany komornik w Bydgoszczy. Ale nie brakuje również samochodów trochę bardziej "standardowych", ale luksusowych jak Mercedes GLK, Porsche 911 czy Jeep Grand Cherokee. 
Na przeciwnym biegunie znajdują się samochody wyceniane dosłownie na kilkaset złotych - Daewoo, Ople czy Fiaty. Tak ogromny rozrzut pokazuje niestety, że popaść w długi może każdy - zarówno najbiedniejszy, jak i najbogatszy. Warto więc rozsądnie planować swoje wydatki, każdorazowo zostawiając sobie zapas oszczędności na wypadek nieprzewidzianych sytuacji.  
To gwarancja, że komornika odwiedzało się będzie wyłącznie z własnej woli, np. w roli kupującego podczas licytacji, a komornik - nie mając ku temu powodów - nie będzie składał rewizyt, tym razem samemu poszukując mienia do zajęcia. Więcej o licytacjach komorniczych na stronie http://www.komornikskora.pl/licytacje-komornicze/

Dodany przez Zofia | 2018/07/16


Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG na kom...

Bydgoszcz Kancelaria Komornik Licytacje Prawnik
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3